PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN 2017.

Devil, Naomi (1987): Titania és a kakadu (2017) (olaj, vászon, 90 x 140 cm, j.j.l.: ligatúrás monogram 2017) Kikiáltási ár: 500.000 HUF

Szinte hihetetlen a számomra is, de ez az árverésünk egyben a 100. Jubileumi Aukciónk is!

Nagyon-nagyon szerethető, szuper anyag jött össze, és úgy gondolom, ez az előző 6 balatoni árverésünknek egy kiváló kvintesszenciája!
Július 17-től látható aukciós kiállításunk a csodálatos Vaszary Villában. Nyomtatott- és online katalógusunk megjelenését is erre az időpontra tervezzük.
Az árverést augusztus 12-én szombaton este tartjuk a Balaton egyik legjobb pozíciójú helyszínén, a Vitorlás Étteremben. Részletek a későbbiekben….
Annyit szeretnék jelezni előre, hogy az árverést egy parti követ, a jegyeket az info@pinterantik.hu címen lehet megrendelni, a belépő ára 10.000HUF/fő, könnyű vacsora, balatoni borok, és a zongoránál: Fűzy Gábor! 
Ünnepeljünk együtt! 