KARÁCSONYI NAGYAUKCIÓNKRÓL

Jovián György: Lépcsők (2008) (olaj, vászon, 170x200 cm, j. a hátoldalon) Kikiáltási ár: 4.000.000 HUF

Fele-fele lesz a tételeknek a klasszikus és a kortárs művek aránya, és az idei anyagban kiemelkedően nagy számú üvegtétel is indul.
A kiállítás szerdától tekinthető meg, minden nap 10-18 óra között, hétvégén is!
Online katalógusunk is ekkor lesz elérhető.
December 8-án 18 órakor tárlatvezetést tartunk, a galéria aznap 20 óráig lesz nyitva.